Ангел Грънчаров ·
И Надежда Нейнски била казала, че изборите били „най-честните в историята ни“! Това е лъжа, но защо ли лъже таз демократична икона? Дали няма мерак Радев да я тури посланичка в некоя хубава страна, примерно в Швейцария, Австралия, Бразилия, Дания?