Списание Европа минало и настояще

МРЪСНИТЕ – ( в стила на генерала Орк)

Radio Antena – България

МРЪСНИТЕ – ( в стила на генерала Орк)
ПУЧ А ЛА ПИНОЧЕТ: Генералът на Радев се омаза с улични псувни и обяви народа за „грешка“!
Ало, Военна прокуратура и „прогресивни“ калинки от БКП, къде блеете?
Я вижте какъв чутовен, антидемократичен скандал взриви армията ни под егидата на Митра Фанова и Рубльо Путев!
Командващият ВВС генерал Николай Русев – личен приятел, протеже и дясна ръка на Румен Радев – се омаза публично във Фейсбук с хашлашки, уличен език, недопустим дори за каруцар, камо ли за действащ генерал от армия на НАТО!
Дословно от генералския „прогресивен“ катарзис:
Деполитизираният уж офицер Русев изригна срещу българските граждани с думите:
„Дали ви харесва, неуважаеми хейтъри и „експерти“, или не, няма никакво значение! Вие така или иначе сте безполезни и „не пеете в хора“!“
Чакай малко, Руснаков… (лапсус), Русев! Кои са безполезните? Българските данъкоплатци, които ти плащат заплатата и скъпия керосин ли?
Кой е „хорът“ и кой пее в него – ти, Радев и Митрофанова ли?
Генералът си позволява и управленски изказвания в стил военна хунта: „Накратко – не робуваме на идеологии“. Кои сте вие, бе? Какви идеи в поделението?
Преврат ли е станал в България, че действащ военен използва терминологията на Пиночет? Самоуправлявате ли се вече?!
Маските отдавна паднаха: От тихи кафенета до брутална арогантност
Преди изборите тези „прогресисти“ бяха по-тихи от водата. Шушукаха по кафенета и хотели и се правеха на спасители. Сега, след като се докопаха до властта, не можеш да им затвориш устата от обиди, комплекси и арогантност:
Румен Радев нарече негласуващите българи „част от статистиката“. Точно както през 30-те години на ХХ век в едни други, мракобесни режими хората бяха наричани „статистика“.
Антон Кутев нагло заяви, че това вече е „тяхното Събрание“.
Росен Христов (уреденът в ДКК) бълнува за „партии с отпаднала необходимост“.
Слави Василев се хвали как нарежда на журналисти, а другите депутати пред тях ходели с наведена глава.
(Алоууу оркииииии, я се осъзнайте, а?… )
Армията като бащиния: Вевесарската мафия срещу сухопътните войски
Русев е говорител на една самозабравила се каста в армията, която си въобрази, че ѝ се полага да управлява държавата.
Съсипаха въоръжените сили! Най-елитните сухопътни войски бяха натикани в ъгъла за сметка на една групичка политиканстващи вевесари около Радев.
Понеже Радев с решение на Министерския съвет (като премиер) взе под личния си контрол ЦЯЛАТА отбрана и ВСИЧКИ специални служби до една – отговорността е СЕГА И ИЗЦЯЛО НЕГОВА!
Ако Радев имаше капчица морал, за какъвто ни проглуши ушите, трябваше още днес да поиска НЕЗАБАВНАТА ОСТАВКА на генерал Николай Русев! За да покаже, че няма чадър над „свои“ и че не толерира антихуманно говорене и намеса на военни в политиката. Но няма да го направи, защото те са едно цяло. От една пещера на Орки излизат…
И за да ни разбере генералът без преводач, му го казваме на перфектен английски:
“Radev, take your general Rusev, Mitrofanova, and your entire horde of orcs, march straight back to Russia, and never look back.”
Споделяйте! Нека цяла България види лицата на тези, които искат да ни управляват с ботуш. Пуканките са от нас, сеирът е гарантиран!  less

Оставете гласа си

0точки
Upvote Downvote

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *