Мъро Бенков
Цял ден днес ми се наду главата от медиите, че Иво Свирчев го били нападнали. Първо аз не видях такова нещо. Доставчика е спрял за секунди, защото няма къде, да слезе клиента да си взема поръчката. Появява се Иво Свирчев и се прави на някакъв. Човека си вади хляба, а тоя гъз Свирчев се намерил на работа. А, сега ето колаж от снимки. Всички от ПП ДБ са подсъдими или са за подсъдими. Кога ще ги арестуват поне за 72 часа…поне това да им е наказанието. И най фрапиращото, Лена подправяла пълномощно и подписи, щяла да се отърве, само с порицание..Киро арестува незаконно, Киро и Божанов заплашват министър, Асен Василев съден в Англия, тук с Денков, Рашков и гл. им секретар са забъркани с митниците…пуделите. Гнома вербува генерали и списъка е дълъг…Е ВЕРНО НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА.