Списание Европа минало и настояще

О, неразумни Румене,

Мъро Бенков

О, неразумни Румене, поради що се срамиш да информираш гражданите си какво правиш? Ако трябва да парафразирам Паисий.

За срещите на правителството с Руди Джулиани разбрахме от пост на американската посланичка в Атина. Още няма коментар от българския премиер!

За срещата на ултра-консервативния собственик на NewsMax Крис Ръди с Радев разбрахме случайно от пост със снимки на американеца в социалните мрежи. До днес не е ясно какво са обсъждали.

От срещата с временнно изпълняващ длъжността началник на отдел в Държавния департамент (Артър Милик) с Радев така и не излезе снимка. Министерски съвет пусна фалшиво пресъобщение, че се е срещал с помощник-държавен секретар (3 нива отгоре). Ако мине!

За вчерашната среща на Радев със Зеленски в Брюксел разбрахме първо от личния профил на украинския президент.

Явно това ще е стилът на работа – криене, лъжене, мишкуване, за всяка група да се казва по нещо за заблуда.

Много им стана непрозрачна прозрачността на управляващите. Сбъркан ПР в ерата на социалните мрежи и изкуствения интелект. „Селски номера“, както казваше великият актьор Тодор Колев.  

Оставете гласа си

0точки
Upvote Downvote

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *