Може и да ми се присмеете,но тази гозба стана много вкусна и сочна!
Подминете,ако не ви допада!
МУСАКА В ТЕНДЖЕРА
Или картофена яхния с кайма,както ви харесва!
Запържвам 1 голяма глава лук,заедно с 800 гр. кайма.Прибавям,2моркова,един стрък кервиз (селъри) на ситно,
поръсвам с червен и черен пипер и сол.Добавям 4 -5 картофа.След,като всичко се запържи леко,добавям вода.Когато картофите са почти готови,добавям 1чаша доматен сос с късчета домати от буркан,който е доста гъстичък да поври всичко малко,дърпам от котлона и добавям чубрица и магданоз.
Много вкусна и сочна стана!👍👍🙂
За който не обича заливка е много подходящо!👍🙂
Хубав, следобед приятели!🙂👍🌞
Бъдете много здрави!🍀🍀Обичайте и бъдете обичани!❤❤❤