Кюфтета яхния..
Първо 200гр кайма се омесва с малко ориз +любими подправки и се оформят кюфтета и се оставят в тава овалени в брашно..
В тенджера нарязах 2глави лук на по-дребни парчета +1бр пипер +олио и сол хубаво запържих после добавих малко червен пипер,
после вода и 2сл домати от буркан и оставих да поври, пуснах кюфтетата малко чер пипер смлян и накрая ако има магданоз..
ps Забравих да спомена, 1яйце се слага в сместа на каймата…