Борислав Недев
Този ‘убавец – мамин сладък… Този славей на песенното творчество… Тази „скрита лимонка“, която в никакъв случай не е Ge Y… пардон – Gen Z, пак развърза торбата с лъжите.
След новите пет моста над р. Дунав, които обеща на народонаселението, по която гордо щеше да плава първият български ледоразбивач… ама друг път , след трите тунела под Стара планина и двете нови магистрали на година, този титан на инжИнерната и строителна мисъл… този… съвременен „Кольо Фичето“, щял да строи… метро!
Метро, бе – влак под земята. От Пловдив, та чак до Хасково. После може да построи едно разклонение и до Свиленград, където пък да построят и… пристанище! Колко му е – прокопават канал, който да свързва Свиленград с Черно море и готово!…
Господи , слез си прибери вересиите, Господи! …
На снимката : главният архитект – АсенЛай лама с творческия, строителен екип от Gen(ve)Z-eta. less