Време му е ! Сладкиш с череши! 4 яйца, 1, 1/2 ч ч захар, 1 ч ч кисело мляко, 1/2 ч ч олио , 2 ч ч брашно+ 1 бакпулвер, ванилия и купа череши изчистени от костилките. Черешите ги овалвам с нишесте . Пека 45 мн на 170 гр , тавата е 24 см . Чашата е 250 мл .
Ние използваме бисквитки, за да подобрим вашето преживяване на нашия уебсайт.Разглеждайки този уебсайт, Вие се съгласявате с използването на бисквитки.