Eli Hristova
ЛИДЕРЪТ ни!
Журналист:
– Вас страх ли Ви е!?
-…знаеш ли….свиква се…имаше една патрулка, която минаваше по улицата от време на време, сега и нея са спряли…
…Сам съм, чисто сам съм в „шкодата“,
за да НЕ слагам жертва никой!
Това им кажи!…
БОГ да ВИ пази г-н Борисов!
Аз вярвам, че той ще Ви опази