Ivailo Stefanov
Много хора ме питат защо се върнах в България от САЩ
ВЪРНАХ СЕ ЗАРАДИ МИГОВЕ КАКТО ТОЗИ…. В БУРЯТА ПАДНА ДЪРВО НА ПЪТЯ ПЛОВДИВ/ КАРЛОВО И ДЕСЕТКИ ХОРА СПРЯХА ДА ПОМОГНАТ ДА ГО ИЗМЕСТИМ ЗА ДА НЯМА КАТАСТРОФА
…… ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СПРЯХТЕ
ЗАЕДНО МОЖЕМ МНОГО ПОВЕЧЕ