Tsvetanka Becker
За какво блато говорите бе овци, дадоха ви възможност да се развивате ,ама всички, които ревете сте с огромен вакум между ушите и с по две мозъчни клетки,затова сте на тоя хал . ! 80% от населението работи, пътува в чужбина и живее добре ,границите са задръстени от коли ,да не изброявам още неща , че няма да ми стигне времето ! Явно не сте мърдали от село на вън .Тука с реване в нета пари няма да искараш . Работете !
Борисов ви бил виновен!