World News Europe
Си Дзинпин призова Путин в Пекин. Точно така. Путин не „на посещение“ – сюзереинът е извикал васала си. Точно след Тръмп.
Тръмп поне Кси трябваше да се огъне внимателно. Но с този вече няма нужда от церемония. Слаб човек, дълбоко зависим и потъващ в собствените си грешки.
Путин няма какво да донесе освен нови обещания. Въпреки че… винаги можеше да донесе гигантски буркан вазелин. Може да е от полза.
И пак и вазелинът трябва да се заслужи.
И честно казано, не мисля, че Путин го е заслужил.